Kompleksowa kwiatowa obsługa ślubów

Oferujemy dekoracje kwiatowe, które sprawią, że Wasz ślub będzie niezapomniany. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak, by dopasować się do Waszych oczekiwań. Planujecie dużą uroczystość, a może raczej kameralne przyjęcie w gronie najbliższej rodziny? Chcecie by kwiaty były w centrum uwagi, czy też stanowiły jedynie subtelny akcent podkreślający wyjątkowość chwili? Poszukujecie oryginalnych dekoracji, które zaskoczą zaproszonych gości? A może wolicie klasyczne bukiety z kwiatów sezonowych? Postaramy się spełnić każde Wasze życzenie.

W naszej ofercie ślubnej znajdziecie przede wszystkim:

 

Bukiet ślubny

Przygotowany ze świeżych kwiatów stanowi niezbędne dopełnienie garderoby Panny Młodej. Zwykle towarzyszy mu bukiet dla druhen i kwiaty do butonierek.

Kwiaty w kościele

Choć podekscytowani uroczystością możecie nie zwrócić na nie uwagi, to goście i fotograf z pewnością nie przegapią przygotowanych przez nas bukietów. Zapewniamy, że na żywo i na zdjęciach będą prezentować się równie pięknie.

 

Sale bankietowe

Świeże kwiaty zawsze dobrze wyglądają na stole. Tym bardziej nie może ich tam zabraknąć podczas przyjęcia weselnego.

Dekoracje samochodów

Bukiety, pojedyncze kwiaty, albo mieszanka jednego i drugiego. Choćby najmniejszy kwiatowy akcent pomoże wyróżnić samochód, którym podróżuje młoda para.

 
 

Bukiety okolicznościowe

Bukiety ze świeżych kwiatów przygotowujemy na życzenie klienta. Szeroki wybór kwiatów ciętych, m.in.: róże, goździki, gerbery, lilie, margaretki, czy tulipany.

Kwiaty doniczkowe

W naszej ofercie kwiatów doniczkowych znajdziesz kwiaty kwitnące i zielone, do domowej hodowli i do wysadzenia w ogrodzie lub na balkonie.

Upominki

Oferujemy wazony, ranki na zdjęcia, kosze okolicznościowe, filiżanki, kubki, świeczniki, i wiele innych artykułów dekoracyjnych.

Florystyka pogrzebowa

Wiązanki i wieńce pogrzebowe przygotowywane na podkładach z jodły, dekoracje urn i kaplicy pogrzebowej, kompozycje nagrobne z kwiatów żywych ,sztucznych i suszu kwiatowego.